Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 ZP/12/2022 Dostawa pomp infuzyjnych, oraz ssaków medycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.
2 Zapytanie ofertowe- dostawa bezdotykowych stacji do dezynfekcji rąk z pomiarem temperatury (4 szt.)
3 Świadczenia udzielane przez lekarza w Oddziale Chirurgii Ogólnej w czasie podstawowej ordynacji Oddziału oraz poza podstawową ordynacją Oddziału w tym w Izbie Przyjęć z zakresu Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Miejskim im Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.. Świadczenia udzielane przez lekarza w Oddziale Chirurgii Ogólnej w czasie podstawowej ordynacji Oddziału z funkcją Lekarza Koordynującego w Szpitalu Miejskim im Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.. Świadczenia udzielane przez lekarza w Poradni Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Miejskim im Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Świadczenia udzielane przez lekarza w Pracowni Mammotomii w Szpitalu Miejskim im Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.
4 zapytanie ofertowe- dostawa druków
5 zapytanie ofertowe- dostawa pieczątek
6 Świadczenia psychologa i koordynatora projektu w ramach realizacji budżetu obywatelskiego "Harmonia w pracy, harmonia we mnie. Stop wypaleniu zawodowemu."
7 Udzielenie licencji na oprogramowanie do wykonywania kopii danych na okres 12 miesięcy
8 ZP/10/2022 Dostawa defibrylatora, kardiomonitorów, łóżek medycznych, pomp infuzyjnych, oraz ssaków medycznych dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.
9 oferta zatrudnienia technika analityki medycznej - umowa o pracę i umowa zlecenie
10 oferta zatrudnienia diagnosty laboratoryjnego - umowa o pracę i umowa zlecenie